ورود ثبت

پنل پیامک ویژه جوملا (ویژه)

پنل پیامک ویژه جوملا

توضیحات

توسعه روز افزون سیستم مدیرت محتوای جوملا از طریق جوملای جهانی و پشتیبانی قوی گروه های ایرانی در رابطه با آن ما را بر آن داشت تا تقریبا تمامی نیازهای کاربران جوملا را در زمینه ارتباط وب سایت با کاربر و مدیر سایت را از طریق پیامک برقرار نماییم از این رو با برنامه نویسی کامپوننت ،ماژول و پلاگین های پیامک جوملا راه را برای استفاده کنندگان جوملا هموار نمودیم .

با در نظر گرفتن استقبال از افزونه های پیامکی جوملای فرا اس ام اس پنل همزمان با رونمایی از نسخه جدید وب سایت افزونه های جدیدی منتشر شد البته با تفاوت های اساسی با نسخه های قبلی خود و به نوعی ارتقا یافته افزونه های قبلی که در وب سایت منتشر شده بود .

تلاش نمودیم روند استفاده از افزونه های پیامکی جوملا را به بهترین روش برنامه نویسی کنیم از این رو با طراحی کامپوننتی که تمامی ارسال های بخش مدیریت و کاربری را مدیریت نماید شروع کردیم و سپس ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز را آماده سازی نمودیم .

ضمنا جهت سهولت در استفاده از افزونه های پیامکی به مرور زمان آموزش ویدیویی راه اندازی و کار با این افزونه های را نیز منتشر خواهیم نمود.

پنل ارسال پیامک جوملا یکی از بهترین و حرفه ای ترین پنل های پیامک فرا اس ام اس پنل می باشد که تقریبا تمامی نیازهای کاربران جوملا را به بهترین روش پاسخگوخواهد بود .

این پنل در سازگاری کامل با افزونه های پیامکی فرا اس ام اس پنل ،تمامی پیامک ها ارسال شده از وب سایت جوملایی را از سریق اپراتورهای پیامکی برای مخاطبین ارسال خواهد کرد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com