ورود ثبت

سورس پنل پیامک

سورس نرم افزار پیام کوتاه (پیامک)

سورس پنل پیامک

سورس نرم افزار  پنل پیام کوتاه(پیامک):

  • فروش سورس پنل پیامک با قیمت عالی و پشتیبانی مداوم و شرایط استثنایی:

امروزه با توجه به پیشرفت کسب و کار و بوجود آمدن مشاغل بیشتر و رقابت شدید مابین برندهای  مختلف  تبلیغات به مهمترین اصل در معرفی برندها ومحصولات بدل گشته است.

با توسعه روز افزون ارتباطات و استفاده عموم از تلفن همراه تبلیغات پیامکی با توجه به هرینه بسیار کمتر نسبت به سایر روشهای تبلیغات بیشتر مورد توجه قرار دارد از همین رو شرکت ها ی بسیاری در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند  و با توجه به  کم هزینه تر بودن روش راه اندازی کسب و کار، فروش سامانه های ارسال و دریافت پیامک در جایگاه ویژه ای نسبت به سایر روش های تبلیغات قرارگرفته اند.

یکی از بزرگترین مشکلات در زمینه فروش سامانه پیامک بودن در زیر مجموعه است به معنای آسانتر داشتن نمایندگی از شخص یا شرکتی های فعالیت کننده در این زمینه است.

بسیاری از کسانی که در این زمینه فعالیت میکنند پس از فروش تعداد بالایی سامانه کاربری و نمایندگی  سعی میکنند  که خود به صورت سرگروه (ادمین) فعالیت نمایند و به تبع سود بالاتری دست پیدا کنند ولی بنا به دلایلی از جمله هزینه بالای سورس نرم افزار و عدم ارتباط با شرکت های اصلی بدلیل نیاز به خرید بالای پیامک به مشکل برمیخورند.

فرا اس ام اس پنل با توجه به این وضعیت سعی در برنامه نویسی و توسعه ویژه نرم افزار  پنل ارسال پیامک خود نموده است که یکی از منحصر به فردترین پنل های پیامک موجود در این زمینه در کشور میباشد و نرم افزاررا با شرایط ویژه به کسانی که مایل به خریداری سورس نرم افزار پنل پیامک میباشند ارایه میدهد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com