ورود ثبت

درباره ما

فرا اس ام اس پنل :

ارایه دهنده خدمات پیام کوتاه در سطح فروش سورس ،فروش پنل نمایندگی پیامک،فروش پنل کاربری پیامک:

  • شروع فعالیت:

فرا اس ام اس پنل  مجری اعطای سامانه های نمایندگی وکاربری ارسال و دریافت پیام کوتاه از سال 1388با نام تجاری فراز پیامک تا سال 1390 و از آن به بعد تاکنون با نام فرا اس ام اس پنل و با تکيه بر دانش فني متخصصان و تکنولوژي هاي روز جهاني ، اقدام به ارایه سيستم ارتباطي جديدي در بستر پيام کوتاه شرکت ارتباطات سيار نموده است.

توسعه توان رقابتي شرکتها و سازمانها و برتري در بازارهاي داخلي و بين المللي مستلزم ارتقاء توانايي آنها در زمينه شناسايي و تحليل بازارها و پاسخگويي به نيازهاي در حال تغيير آنها مي باشد که همه اين موارد به تبليغات مفيد و مؤثر بستگي دارد.

ماافتخار داریم پس از گذشت چهار سال تجربه و فعاليت در زمينه ارائه خدمات  پيام کوتاه در ايران هم اکنون قویترین وجامع ترین  نرم افزار های تحت وب را به کاربران و نمایندگان خود اعطا مینماییم  که کلیه اپراتورها ارسال و دریافت پیامک اعم از 1000-2000-3000-5000و را تحت پوشش خود دارد .

  • خدمات قابل ارایه:

 فروش سورس پنل پیامک و اعطای پنل های کاربری و نمایندگی پیام کوتاه  با شرایط مناسب وهزینه های پیامک ارزان ومقرون به صرفه یکی از مزایای استفاده از سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه فرا اس ام اس پنل میباشد که خود توان رقابت نمایندگان فرا اس ام اس پنل را به نحو چشمگیری با سایر رقبا افزایش داده است.شرایط مناسب جهت نمایندگی سامانه پیامک و کاربری و هزینه مناسب جهت خرید پنل و پیامک و فروش سورس پنل پیامک فرا اس ام اس پنل را از سایر رقبا متمایز نموده است .

پیشنهاد میکنیم در صورتی که به دنبال درآمد خوب وهمیشگی هستید از پنل های نمایندگی ما  با شرایط استثنایی استفاده نمایید .

 همچنین توجه خاص به نیازهای مشتریان و همگام بودن با بازار فن آوری ایران و جهان نگاه خاص حوزه مدیریت فرا اس ام اس پنل در تصمیم گیری ها و برنامه نویسی های انجام شده میباشد.

ذینفع بودن کاربران ،ما را برآن داشته است تا ضمن تعهد به تمامی سرویس های ارائه شده فرا اس ام اس پنل در ارائه خدمات پس از فروش ،بروزرسانی و....،اقدام به گسترش خدمات با رعایت تمامی قوانین،مقررات و استانداردهای مرتبط کرده و معتقدیم ؛دنیای فوق بزرگ مجازی ،تنها و تنها ،به کاملترین ، برترین و شفاف ترین شرکت ها و سیستم ها مجال عبور از مرزهای جغرافیایی و تسخیر اندیشه ها را خواهد داد.

صاحب امتیاز: سجاد شیخی 

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com