ورود ثبت

امکانات پنل نمایندگی پیامک

امکانات پنل نمایندگی پیامک

پنل نمایندگی پیام کوتاه

توضیحات

 • بخشی از امکانات نمایندگی فروش پنل پیام کوتاه فرا اس ام اس پنل:

در راستای اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه به اشخاص حقیقی و حقوقی فرا اس ام اس پنل مفتخر است که اعلام نماید نمایندگی سامانه پیامک را با شرایطی ویژه و خاص و با امکانات دسته بندی شده ارایه میدهد.

تنوع پنل های نمایندگی پیامک در قسمت مقایسه پنل های نمایندگی قابل مشاهده بود .

در زیر به گوشه ای از امکانات سامانه نمایندگی پیام کوتاه فرا اس ام اس پنل خواهیم پرداخت .

 • نمایندگی پنل پیام کوتاه با امکان برند خاص خود:

در این سرویس امکان پیاده سازی برروی دامنه اختصاصی نماینده و با نام و برند در خواستی امکان پذیر خواهد بود ونماینده میتواند به درج لوگو، تصاویر شرکت و کپی رایت خاص خود به فروش پنل پیامک اقدام نماید بدون اینکه هیچ نامی از فرا اس ام اس برده شده باشد به نوعی نماینده میتواند به صورت کاملا مستقل عمل نماید .

همچنین امکان ایجاد منو و اسلاید شو در حال برنامه نویسی میباشد که پس از اتمام برروی پنل های تمامی سطوح کاربری و نمایندگی پیامک پیاده سازی خواهد شد .

 • ثبت نام انلاین پنل پیامک : (بزودی)

یکی از مهمترین بخش های نمایندگی پیامک فرا اس ام اس پنل امکان ثبت نام آنلاین در قسمت ورودی سایت میباشد در این سرویس همزمان اطلاعات مربوط به کاربران دریافت شده و پس از ورود اطلاعات لازم از سوی بازدید کنند و تایید ثبت نام همزمان مشخصات وی ثبت شده و پنل درخواستی برای وی رزرو میشود، در این مرحله کارشناسان مالی نماینده اصلی با خریدار تماس گرفته و در جهت تایید پنل نمایندگی یا کاربری تماس خواهند گرفت .

همچنین میتوان فرم ثبت نام را در صفحات و یا منوی های وب سایت خود قرار داده و ثبت نام را بصورت کاملا مستقل از طریق وب سایت خود انجام دهید.

 • پنل نمایندگی مشابه پیامک :

در این سرویس نماینده قادر خواهد بود تا یک نماینده با تمام دسترسی های مشابه خود ایجاد نماید .

بدلیل عدم محدودیت در این نوع نمایندگی تعریف پنل های محتلف با دسترسی های متفاوت چه کاربری و چه نمایندگی امکان پذیر میباشد.

در این نوع نمایندگی پیامک کلیه موارد کنترل نماینده زیرمجموعه مشابه ایجاد شده بدون محدودیت در اختیار نماینده سطح بالاتر خواهد بود و نماینده سطح بالاتر به راحتی میتواند حساب نمایندگی زیر مجموعه خود را مدیریت نماید و در ضمن از بابت ایجاد تعرفه های پیامک با توجه به میزان خرید خود از ارسال های نماینده و تک تک کاربران زیر مجموعه وی سود نماید.

در این سرویس بابت ایجاد نماینده مشابه هزینه ای دریافت نمیشود .

توجه:

در سرویس های نمایندگی پیامک فرا اس ام اس پنل نماینده در هر سطح که باشند امکان تعریف پکیج و تعیین تعرفه را دارا میباشند.

 • افزایش اعتبار آنلاین پنل پیام کوتاه :

یکی از منحصر به فرد ترین امکانات فرا اس ام اس پنل امکان شارژ آنلاین تمامی کاربران و نمایندگان پیام کوتاه در هر سطح میباشد .

و در صورتی که نماینده درگاه پرداخت اینترنتی نداشته باشد فرا اس ام اس پنل درگاه پرداخت الکترونیک خود را برروی سامانه نمایندگی فعال خواهد نمود .

در این روش برای مثال کاربر نماینده xاز طریق افزایش اعتبار آنلاین اقدام به شارژ نموده پس از پرداخت هزینه شارج به حساب ما کاربر به طور اتوماتیک شارژ میشود و ما به التفاوت قیمت پیامک خریداری شده نماینده و کاربر که سود نماینده است به طور خودکار به پنل نماینده سطح بالاتر واریز می شود در این روش محدودیت سطح وجود ندارد و کاربر در زیر مجموعه هر سطحی از نمایندگی سطح بالاترش باشد امکان شارژ الکترونیک و تفکیک سود امکان پذیر است .

 • واگذاری شماره عمومی :

به هر یک از نمایندگان بسته به خطوط تخصیص داده شده جهت ارسال هر کدام یک خط عمومی ارسال داده خواهد .

 • واگذاری شماره اختصاصی هدیه :

به نمایندگان بسته به پنل انتخابی یه خط ارسال و دریافت بصورت رایگان و هدیه اعطا میشود.

 • آبونمان سالیانه پنل های پیامک:

تمامی سطح های نمایندگی اعطا شده برای تمدید در سال بعد بسته به نحوه فعالیت نماینده مورد نظر و میزان شارژ انجام شده شامل 10 تا 100 درصد تخفیف خواهد شد .

 • آبونمان سالیانه خطوط واگذار شده:

تمامی خطوط واگذار شده از سوی اپراتور و مخابرات شامل قرارداد سالیانه میباشد.و تعرفه های دریافتی جهت تمدید در هر سال متفاوت خواهد بود .

جهت توضیحات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمایید .

توجه داشته باشد موارد گفته شده تنها بخشی از امکانات پنل نمایندگی فرا اس ام اس پنل بود 

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

 • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
 • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
 • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
 • info@farasmspanel.com.com