ورود ثبت

اتصال rs form جوملا به پیامک(پلاگین)

اتصال آر اس فرم (rsform) به پیامک+آموزش

توضیحات

پلاگین اتصال آر اس فرم (rsform)به پیامک:

به جرات میتوان گفت که rsformیکی از بهترین فرم ساز های موجود برای سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد که با پشتیبانی قوی تیم rsjoomla و امکانات بی نظیر توانسته بخش گسترده ای از نیاز کاربران و طراحان سایت های جوملایی را برای ایجاد فرم های دلخواه پر نمایید .

یکی از دغدغه های کاربران برای استفاده از این فرم ساز اتصال فرم ساز آر اس فرم به سامانه پیام کوتاه بوده است که با کمی جستجو در اینترنت روش های مختلفی از جمله ورود برخی کدها در قسمت خواص یک فرم انجام می پذیرفت که قطعا یکی از روش های سخت اتصال به حساب می آید و در بیشتر اوقات نیاز های کاربران اینترنتی را آن طور که باید برطرف نمیکرد .

به همین جهت تصمیم گرفته شد تا امکان اتصال آر اس فرم به اس ام اس بصورت یک پلاگین قابل نصب برروی جوملا برنامه نویسی گردد .

با توجه به انتشار نسخه های مختلف جوملا 2.5 و جوملا 3 و لغو بروز رسانی و پشتیبانی جوملا از نسخه های جوملا 1 و جوملا 1.5 ،هم اکنون این امکان بصورت پلاگین اتصال آر اس فرم به جوملا 2.5 و جوملا 3 همراه با آموزش نصب بصورت تصویری در فرا اس ام اس پنل قابل دریافت می باشد.

نحوه کار به صورت خلاصه بدین شکل است که پس از تکمیل فیلدهای یک فرم و پس از ارسال موفقیت آمیز فرم طبق تنظیماتی که در افزونه انجام شده است پیامی از پیش تعیین شده به مدیر و کاربر تکمیل کننده فرم ارسال میگردد.

ضمنا این پلاگین امکان این را دارد که در صورتی که فرم در صورت پرداخت آنلاین تایید شود همراه با پیامک مشخصات پرداخت را نیز پیامک نماید .
شایان ذکر است پس از خریداری پنل پیامک فرا اس ام اس پنل بصورت رایگان افزونه فرم ساز آر اس فرم بصورت کاملا فارسی همراه با تاریخ در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پلاگین اتصال آر اس فرم به پنل پیامک ما ویژگی هایی دارد که در سایر افزونه های منتشر شده در نت وجود ندارد

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com