ورود ثبت

آر اس فایروال(rs firewall) جوملا 2.5 و 3(فارسی)

آر اس فایروال(rsfirewall) جوملا فارسی 2.5 و 3

آر اس فایروال جوملا

 

توضیحات

 rsfirewall جوملا 2.5 و 3:

بدون شک آر اس فایروال (RSFirewall Component )حرفه ای ترین و کارآمدترین افزونه امنیتی برای جوملا در نسخه های مختلف می باشد،

سایت های جوملایی را از نظر امنیتی به صورت همه جانبه پوشش می دهد و امکانات بی نظیری در اختیار مدیران سایت ها خصوصا در بررسی امنیتی وب سایت قرار می دهد.

قدرت و ضرورت استفاده از آر اس فایروال جوملا به حدی هست که نصب آن تقریبا امری ضروری در تمامی سایت های طراحی شده توسط جوملا می باشد.

آر اس فایر وال جوملا تمامی افزونه ها,دیتابیس ها ,فایلها و مسیر های نا امن سایت شما را بررسی می کن و شما را از نقاط قوت و ضعف سایتتان باخبر می سازد.
سازگار با پلاگین اتصال آر اس فایر وال جوملا به سامانه پیام کوتاه

با توجه به عملکرد این افزونه در جلوگیری ازحملات هکرهاو هک سایت و مهمتر اینکه این افزونه در زمان حملات هکر ها به سایت علاوه بر اینکه دفاع لازم را انجام می دهد برای مدیر سایت نیز افدام به ارسال ایمیل های اطلاع رسانی مینماید،

شما با نصب پلاگین اتصال آر اس فایروال جوملا به پیامک از حملات هکر ها و هک سایت خود علاوه بر ارسال شدن ایمیل ،از طریق پیامک در کوتاهترین زمان مطلع شوید و اقدامات لازم را در سریعترین زمان در رابطه با جلوگیری از حملات و هک سایت خود بعمل آورید.

 قابلیت نصب برروی:

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com