ورود ثبت

آر اس تیکت جوملا (نسخه نهایی/فارسی/شمسی)

آر اس تیکت (rstickets) جوملا 2.5 و 3 آر اس تیکت جوملا (نسخه نهایی/فارسی/شمسی)

توضیحات

 آر‌اس تیکت ! حرفه ای ( RS Tickets ! Pro ) محصولی از کمپانی معروف RS Joomla است. و می‌توان گفت، کامل‌ ترین سیستم پشتیبانی مشتریان برای جوملا در نسخه های مختلف می باشد.
دارا بودن قابلیتِ تغییر و ویرایش اکثر قسمت‌های سیستم پشتیبانی و اختصاصی سازی آسان را می توان مهم ترین امتیاز این افزونه دانست. با استفاده از این قابلیت RS Tickets ! Pro ، شما می‌توانید، سیستم پشتیبانی مشتریانِ ویژهٔ مخصوص تجارت و فعالیت خود را ایجاد کنید تا تمام نیاز‌های مشتریانتان را در زمینه ارتباط با دپارتمان های مختلف وب سایت و شرکت شما بر آورده نماید.
از دیگر امکانات این نسخه از RS Tickets ! Pro می توان به توانایی تعریف و ایجاد تعدادِ نامحدودی دپارتمان، گروه کاربری برای کارمندان، کارمند، اولویت ارسال تیکت، مجموعه و مطلب برای دانشنامه اشاره کرد.
همچنین یک سیستم دانشنامه و یا Knowledgebase به افزونه اضافه شده است تا با به کارگیری آن، تعداد زیادی از پرسش‌های تکراری را به صورت مقاله درآورده و در بخش پشتیبانی منتشر کنید تا بسیاری از مشکلات کاربران با مطالعهٔ این مطالب بر طرف شده و حجم تیکت‌های ارسالی به میزان زیادی کاهش یابد. 
مهم‌ترین ویژگی این دانشنامه، تعریف دستورالعمل های خودکار جهت تبدیل پرسش‌های مشتریان به دانشنامه است، به این صورت که شما می توانید با ایجادِ فیلتر‌های زمانی، حساس به کلمه، حساس به نام کاربر، حساس به وضعیتِ تیکت و.... برنامه‌ای منسجم ایجاد کنید تا تیکت‌ها به طور خودکار به مطالب دانشنامه تبدیل شوند.
یکی دیگر از امکاناتِ ویژه این نسخه از آراِس تیکتِ! حرفه‌ای ، امکان مشاهدهٔ تاریخچهٔ درخواست‌ها و فعالیت های کاربر است که به پاسخگویان کمک می‌کند با برسی تیکت های قبلیِ این کاربر، او را به یاد آورده و یا از ویژگی های اخلاقی، رفتاری و سطح اطلاعات او آگاه شوند .
از سوی دیگر امکان مشاهدهٔ دقیق لیستِ تمام مشتریان و پاسخگویانی که به یک تیکت مراجعه کرده اند با ریزِ ساعت و تاریخ و IP وجو دارد، تا به وسله ی‌ آن، مدیران سایت متوجه شوند کدام پاسخگویان وارد این تیکت شده اند و چه کرده اند.
امکان فیلترینگ کلمات ناخواسته نیز در این سیستم وجود دارد و مدیر حتی قادر است، لیستی از کلمات را در سیستم مشخص کند تا به محض به کارگرفته شدن این کلمات در هر یک از تیکت‌ها به او اطلاع داده شود.
ویژگی پرکاربرد دیگر نسخهٔ جدید RS Tickets ! Pro ، امکان ویرایشِ تمامیِ پیام‌ها و ایمیل‌های خودکار سیستمی است، شما قادر خواهدی بود یک به یکِ ایمیل هایی که در موقعیت های مختلف برای کاربران و یا کارشناسان ارسال می‌شود را به وسیلهٔ ویرایشگر جوملای خود ویرایش کرده و پارامترهایی نظیر متن تیکت، تاریخ و.... را نیز به پیام خود اضافه کنید.
امکان کنترل کارشناسان نیز، بسیار پرکاربرد خواهد بود، چرا که مدیر می تواند دستورالعمل هایی را جهت مشخص شدنِ کم کاریِ کارشناسان تعریف کرده و از این اتفاق آگاه کردد، به عنوان مثال هنگامی که یک پرسش به یک کارشناس ارجاء میشود، در صورتی که طی مدت تعریف شده کارشناس به آن پاسخی ندهد، یک گزارش برای مدیر ارسال خواهد شد، و یا هنگامی که تعداد تیکت‌های بدونِ‌کارشناس و بی پاسخ، از حد تعریف شده فراتر رود.
دریک جمع بندیِ کلی به جرات می توان ادعا نمود، نسخهٔ جدید سیستم RS Tickets ! Pro را می‌توان با سیستم‌های قدرتمند پشتیبانی همچون OS Ticket, Kayako و Hesk مقایسه کرد، چراکه هیچ رقیبی در افزونه‌های جوملا برای این کامپوننت وجود ندارد.

قابلیت نصب برروی:

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com