ورود ثبت

آزمایشگاه پیامک

توضیحات

فروشگاه ساز ویرچومارت بدلیل امکانات بی شماری که دارد توانسه جایگاه ویژه ای در بین فروشگاه سازهای موجود در بازار برای خود پیدا کند
از این رو در حال حاضر ویرچو مارت (virtuemart)را میتوان به عنوان یکی از بهترین فروشگاه سازهای موجود برای سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد .
ویرچو مارت از همان ابتدا با جوملا همراه بوده است و پابه پای نسخه های مختلف جوملا بروز رسانی شده است و شاید علاوه بر قدرت خود فروشگاه ساز ویرچو مارت وجود افزونه های متعدد و بروز رسانی مستمر شرکت سازنده و عرضه رایگان این کامپوننت را میتوان یکی از مهمترین دلایل استفاده روز افزون کاربران جوملا از این فروشگاه ساز دانست .
به همین منظور تلاش نمودیم تا با برنامه نویسی افزونه های اتصال پیامکی برخی از قسمت های این فروشگاه ساز را به سامانه پیام کوتاه متصل نماییم
شاید بتوان گفت که وجه تمایز افزونه های نوشته شده توسط فرا اس ام اس پنل برای ویرچو مارت را در گستردگی این افزونه ها(۴ عدد) دانست

  • پلاگین اتصال بخش سفارشات ویرچومارت :

ارسال پیامک سفارش به مدیر فروشگاه و خریدار

  • پلاگین اتصال بخش وضعیت های سفارش کالا به سامانه پیام کوتاه:

این پلاگین به دو صورت برنامه نویسی شده است
مورد اول :

علاوه بر ارسال پیامک وضعیت های سفارش در صورت که در بخش وضعیت ها کامنتی نیز ارسال گردد کامنت را نیز به کاربر ارسال میکند که این پلاگین بدلیل اینکه یک فایل را در مدیرت ویرچومارت شما جایگزین میکند به افراد حرفه ای پیشنهاد میگردد و فقط برروی ویرچومارت نسخه ۲.۶.۶ پیشنهاد میگردد و در صورتی که کاربرغیر حرفه ای هستید پیشنهاد میکنیم مورد دوم را ارسال نمایید.
مورد دوم :

در این پلاگین فقط وضعیت های سفارش ارسال میگردد و کامنت ارسال نمیشود (پیشنهاد فرا اس ام اس پنل)
ارسال پیامک وضعیت سفارش با تغییر از طرف مدیریت

  • پلاگین ارسال پیامک تاییده استفاده از کوپن تخفیف به کاربر
  • پلاگین ارسال پیامک به مدیر در صورت ارسال سوال خریدار از بخش کاربری محصول
کلیک ها: 4963

توضیحات

یکی از بهترین افزونه های پیامکی فرا اس ام اس پنل که در سازگاری کامل با کامپوننت جامع پیامکی فرا اس ام اس پنل می باشد و در اصل در قالب خود کامپوننت به یکی از بازوهای قدرتمند کامپوننت بدل گشته است سیستم خبرنامه پیامکی جوملا می باشد که با امکانات بی نظیری که دارد میتواند نیاز های یک سایت جوملایی را در زمینه خبرنامه پیامکی به طور کلی برطرف نماید.
این سیستم بصورت پیش فرض در کامپوننت جامع پیامکی قرار دارد ولی برای نمایش خبرنامه در بخش کاربری همراه با یک ماژول ارایه می شود که ماژول تنظیمات بخش مدیریت خبرنامه را در بخش کاربری نمایش میدهد و کاربر میتواند از طریق آن به عضویت در خبرنامه اقدام نماید.

 

کلیک ها: 3776

توضیحات

شاید شما نیاز داشته باشید تا با ارسال پیامک به برخی از کاربران و یا اعضای وبسایت خود آنها را از خبر جدیدی از وب سایت خود مطلع نمایید .

راهکار شما چیست؟

نصب افزونه خروجی اکسل از کاربران
گرفتن خروجی از کاربران و تفکیک شماره تلفن ها
رفتن به پنل پیام کوتاه ،تنطیم متن و ارسال پیامک به شماره ها
ایراد اساسی :
در صورت که شما بخواهید روزانه و یا ساعتی این کار را انجام دهید چکار میکنید ؟
مجبورید مرتبا روند بالا را تکرار کنید !!!

ما ارسال پیامک به کاربران خود را برای شما به راحت ترین و سریع ترین روش آسان نموده ایم !!
کافیست به کامپوننت جامع پیامک رفته و با انتخاب گروه کاربران و نوشتن متن به راحتی به کاربران مورد نظر خود پیامک ارسال نمایید ضمنا تعداد کاربران هر گروه برای شما قابل مشاهده می باشد.
به همین راحتی !!

کلیک ها: 2589

عضویت در خبرنامه

با عضویت از جدیدترین خبرها،بروزرسانی های افزونه ها و سایر خبرهای مهم در ایمیل خود مطلع شوید.

تماس با ما

  • تهران-فلکه اول تهرانپارس، حجربن عدی، شماره ۳۸ واحد ۳
  • ۰۲۱-۷۷۸۶۲۷۶۱
  • ۰۹۱۷۱۷۷۱۵۴۸ ساعات غیر اداری
  • info@farasmspanel.com.com